ବିବାଦରେ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଗଣେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ: ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଓ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କୁ ଠକିଥିବା ନେଇ ଲାଗିଲା ଅଭିଯୋଗ

0
3

ମୁମ୍ବାଇ : ଜଣାଶୁଣା କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଗଣେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତା ଓ ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ମାମଲାକୁ ନେଇ ବିବାଦରେ ରହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏବେ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଛନ୍ତି ଗଣେଶ । ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଗଣେଶଙ୍କ ଉପରେ ଫେଡେରେସନ୍‌ ଅଫ୍‌ େଓ୍ଵଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡିଆ ସିନେ ଏମ୍ପ୍ଲୋଇଜ୍‌ର ଜେନେରାଲ ସେକ୍ରେଟାରୀ ବି.ଏନ୍‌ ତିଓ୍ଵାରୀ ଗମ୍ଭୀର ଆରୋପ ଲଗାଇଥିଲେ । ଗଣେଶ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଓ ପ୍ରଯୋଜକମାନଙ୍କୁ ଠକୁଥିବା ନେଇ ବି.ଏନ୍‌ ତିଓ୍ଵାରୀ ଆରୋପ ଲଗାଇବା ପରେ ଏ ନେଇ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ଗଣେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ।

ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ଡ଼କାଇ ସେ କହିଛନ୍ତି କି, ମୁଁ କାହା ସହ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଠକେଇ କରି ନାହିଁ । ମୋ ଉପରେ ଲାଗିଥିବା ଆରୋପ ଭିତ୍ତିହୀନ । ମୋ ବିରୋଧରେ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରାଯାଉଛି । ଟଙ୍କା ପାଇଁ କିଛି ଲୋକ ମୋତେ ବଦ୍‌ନାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଫେଡେରେସନ୍‌ ଅଫ୍‌ େଓ୍ଵଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡିଆ ସିନେ ଏମ୍ପ୍ଲୋଇଜ୍‌ର ଜେନେରାଲ ସେକ୍ରେଟାରୀ ବି.ଏନ୍‌ ତିଓ୍ଵାରୀ ମୋ ଉପରେ ଭୁଲ ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ପୁଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରି ସାରିଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଗଣେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ।

navbharattimes.indiatimes.com

ଫେଡେରେସନ୍‌ ଅଫ୍‌ େଓ୍ଵଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡିଆ ସିନେ ଏମ୍ପ୍ଲୋଇଜ୍‌ର ଜେନେରାଲ ସେକ୍ରେଟାରୀ ବି.ଏନ୍‌ ତିଓ୍ଵାରୀ ଲଗାଇଥିବା ଆରୋପ ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କଠାରୁ ନିଜ ସହ କାମ କରୁଥିବା ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀଙ୍କ ନାଁରେ ପୂରା ଟଙ୍କା ନେଉଥିବା ବେଳେ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀଙ୍କୁ କେବଳ ୫୦ପ୍ରତିଶତ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଗଣେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରାୟ ସବୁଦିନ ଏ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆସୁଛି ।